Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Republikové finále přespolního běhu

Foto
Propracovat, respektive proběhat se až na republikovou úroveň nebylo vůbec jednoduché.
1)      Nejprve začátky – okresní kola:
Středa 4.10. – ostrovský park – okresní kolo sportovní olympiády středních škol
-          Kategorie V. chlapci rok narození 1998/2003 – 1. místo - postup do krajského kola
-          Kategorie VI.B chlapci rok narození 2000/2003 – 2. místo – postup do krajského kola
-          Kategorie VI.B dívky rok narození 2000/2003 – 1. místo – postup do krajského kola
Čtvrtek 5.10. – Karlovy Vary růžový vrch – okresní kolo sportovní olympiády základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií
-          Kategorie III. – 6. a 7. třída (prima, sekunda) – chlapci 2. Místo, dívky 3. místo
-          Kategorie IV. – 8. a 9. třída (tercie, kvarta) – chlapci 2. místo, dívky 5. místo
Do krajského kola postoupili chlapci z obou kategorií.
2)      Pokračování – krajské kolo:
Pátek 6.10. – Sokolov:
-          Kategorie V. – chlapci 4.místo
-          Kategorie VI.B – dívky 1.místo – postup do republikového finále; chlapci 2.místo
Pondělí 9.10. v Aši
-          Kategorie III. – chlapci 6.místo (neúplné družstvo)
-          Kategorie IV. – chlapci 3.místo
3)      REPUBLIKOVÉ FINÁLE
Čtvrtek 19.10. – Malšova Lhota u Hradce Králové
Vzhledem k tomu, že letos je soutěž postupová až do mistrovství světa, bylo umožněno startovat i specializovaným sportovním školám. V této obzvláště drsné konkurenci obsadila děvčata krásné 9.místo z celkem 15 družstev, která postoupila do republikového finále. Heidi Juránková doběhla na 2.místě!!!
Na přespolním běhu školu reprezentovali:
Kategorie III.
-          Viktorie Šmejkalová, Johana Nováčková, Ivana Česáková, Vanesa Šebová
-          Marek Štěrba, Jan Michálek, Filip Přerost, Matyáš Erlebach
Kategorie IV.
-          Eliška Česáková, Lucie Bursíková, Barbora Netrhová, Nikola Šottová, Zuzana Vastlová
-          Jan Prokop, David Gondzala, Radim Tokár, Štěpán Maaz, Vojta Svatek
Kategorie V. a VI.B
-          Mikoláš Pejšman, Jan Karchňák, Michal Bureš, Vítek Brožek, David Mašek, Lukáš Juránek, Albert Marschner, Pavel Šupík, Adam Picura, Adam Pinc
-          Heidi Juránková, Veronika Burešová, Kristýna Sedlecká, Daniela Arnoštová, Kristýna Molčanová, Lucie Levová, Klára Tamchynová
Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!
Za vyučující TV Jan Nováček
 
                              

  



Zpět

Gymnázium Ostrov