Mezinárodní soutěž Chemiklání

Dne 9. února proběhla na FCHT v Pardubicích mezinárodní soutěž "Chemiklání". Soutěže se za naši školu zúčastnila dvě tříčlenná družstva (mladší kategorie - 1. a 2. ročníky, starší kategorie 3. a 4. ročníky). Obě skupiny se mezi českými a slovenskými "chemiky" držely statečně, starší skončili ze 49 družstev na 22. místě a mladší ze 16 družstev na 13. místě. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme hodně sil do dalších ročníků "Chemiklání".

Zúčastnění studenti: Jana Přistoupilová, Markéta Vorlová, a Adéla Přádová (mladší kategorie), Vojtěch Fárek, Vojtěch Laitl a Zuzana Nguyen (starší kategorie).