Pozvánka na třídní schůzky

Vážení rodiče,

zveme Vás na společné informační schůzky o prospěchu a chování žáků, které se uskuteční ve čtvrtek 26. 04. 2018 od 17.00 do 19.00 hod. v kmenových učebnách jednotlivých tříd.
V době od 17.00 do 17.30 proběhne informační část třídních učitelů, od 17.30 do 19.00 budou následovat informace vyučujících jednotlivých předmětů.
Schůzka pro rodiče účastníků studijního pobytu ve Skotsku proběhne od 16.30 do 17.00 ve sborovně školy na pavilonu B.

Mgr. Jaroslav Šafránek,
                                                                                                   ředitel školy.