Návštěva zástupců Velvyslanectví USA

Sté výročí naší republiky neznamená pouze svátek pro náš stát, ale připomínáme si také stoleté výročí trvání americko-českých vztahů. Jsme tedy velice rádi a potěšeni, že v rámci návštěvy Karlovarského kraje vyjádřila ambasáda USA přání navštívit naše gymnázium.

Skupinka zástupců velvyslanectví přijela seznámit naše seminaristy z anglického jazyka a anglické konverzace s prací této instituce, pohovořit s našimi žáky, jejichž angličtinu velmi chválili, a zároveň představit svoje rodné státy Washington, Severní Dakotu a Virginii.

Bylo nám ctí a děkujeme paní Ludmile Aylsworth (Pelikánové), naší absolventce, za zorganizování návštěvy.

Jana Kitzbergerová