Historický úspěch žákyně tercie v celostátním kole olympiády v angličtině!

Žákyně tercie našeho gymnázia Markéta Langmaierová dosáhla historického úspěchu v kategorii II.B celostátního kola olympiády v anglickém jazyce. Markéta reprezentovala náš kraj, potažmo naši školu a umístila na úžasném třetím místě v republice.

Gymnázium Ostrov v oblasti anglického jazyka dlouhodobě vykazuje skvělé výsledky v soutěžích a získalo si tak pověst líhně nadstandardních studentů angličtiny a Markéta je toho příkladem.

Jsme na Markétu velice pyšní a moc jí děkujeme za skvělou reprezentaci. Doufáme, že to není její poslední úspěch na této úrovni a budeme jí držet palce v příštím roce, kde bude mít možnost soutěžit ještě jednou ve stejné kategorii zahrnující žáky tercií a kvart.

Za předmětovou komisi anglického jazyka.

Mgr. Robin Souček