Roman Povala DiS - Život v závislosti

Součástí vzdělávacího programu školy je i primární prevence patologických jevů. Ve čtvrtek 2. května 2019 se mohli studenti kvart a prvního ročníku Gymnázia Ostrov setkat s Romanem Povalou (ex-user), který si prošel peklem drogové závislosti. Dnes je vyléčený, má rodinu a věnuje se přednáškové činnosti.

Během vyprávění svého svědectví si velmi rychle získal posluchače a  studenti pochopili, že před nimi stojí proměněný člověk s hlubokou životní zkušeností. Z celého jeho vystoupení bylo cítit upřímné a jasné varování před propastí drog.

Děkujeme za návštěvu a za rok naviděnou :o)

Ivan Machek