5. září - prodej učebnic angličtiny od Megabooks

Milí studenti, vážení rodiče,

jak jsme avizovali koncem minulého roku, 5/9 ve čt proběhne na škole prodej učebnic angličtiny a italštiny pro níže uvedené ročníky. Prosíme, abyste si na daný den přinesli příslušnou částku, pokud možno přesně. Ceny jsou uvedeny již se slevou. Nákup bude probíhat následujícím způsobem:
Abychom se vyhnuli frontám, ti, kteří mají ten den výuku aj (týká se i semináře italštiny), si zakoupí knihu přímo v hodině s vyučujícím. Pokud ten den hodinu nemáte nebo máte aj až odpoledne, kupte si učebnici sami o přestávce. Upozorňujeme, že JINÝ DEN NEBUDE NÁKUP MOŽNÝ. Pokud tedy víte, že tu ten den z jakýchkoli důvodů nebudete, prosím, domluvte se se spolužákem. Pokud si, což nepředpokládáme, peníze zapomenete, neprodleně kontaktujte svého vyučujícího!!!

Prima        Your Space 1 – 152,-/ks PS; 251,-/ks UČ

Sekunda    Your Space 2 – 152,-/ks PS; 251,-/ks UČ

Tercie         Your Space 3 – 152,-/ks PS; 251,-/ks UČ

Kvarta        Your Space 4 – 152,-/ks PS; 251,-/ks UČ

Kvinta         Maturita Solutions Intermediate 2nd edi   - 446,-/ks učebnice, 261,- pracovní sešit

Septima     Maturita Solutions Upper-Inter 2nd edi - 446,-/ks učebnice, 261,- pracovní sešit

SAJ 3.roč, septima Compact Advanced 467,-/ks učebnice, 237,-/pracovní sešit
SAJ 4. roč, oktáva Compact Advanced 467,-/ks učebnice, 237,-/pracovní sešit

4. roč, oktáva angl, konverzace Oxford Exam Excellence – 352,-/ks

Italština Nuovo Progetto Italiano – 343,- učebnice, 206,- pracovní sešit

PRODEJNÍ DOBA BUDE OD 08:15 DO 01:00.