Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Jazykový kurz v anglickém Devonu

Foto

Ani letos na Vás angličtináři nezapomněli a tentokrát vybrali Angličany tolik oblíbený Devon a jejich tzv prázdninovou "anglickou riviéru". Naší základnou bude město Torquay, odkud budeme vyjíždět na výlety do Exeteru s jeho slavnou katedrálou; Plymouth, odkud v roce 1620 odpluli "otcové poutníci" do Nového světa hledat svobodu; vydáme se do útrob dartmoorských vřesovišť, kde řádil pes baskervillský a na celodenní výlet si odskočíme do hrabství Cornwall na hrad Tintagel, který je opředený artušovskými legendami. Cestou se zastavíme v legendární hospodě Jamaica Inn. Budete mít možnost dát si tamní specialitu tzv cream tea a nebo cornish pasty. 

12 hodin výuky angličtiny už bereme jako samozřejmost a Londýn a jeho památky budou po cestě. Ubytování v rodinách asi také netřeba nikterak zdůrazňovat, čili kontakt s angličtinou zaručen. 
Program bude tedy bohatý, tak neváhejte a hlašte se co nejdříve u Mgr. Jany Kitzbergerové nebo Mgr. Pavlíny Hrochové, neboť o zájezd do Spojeného království je vždy velký zájem a počet míst je omezen. 
 
Termín 23. 5. - 30. 5. 2020
Cena: 11 400,- Kč
CK: PRO TRAVEL CK s.r.o.
 
Jana Kitzbergerová a Pavlína Hrochová
 
 


Zpět

Gymnázium Ostrov