Školní kolo biologické olympiády

26.11. 2019 se uskutečnilo školní kolo biologické olympiády kat. C a D. V kategorii D poměřilo své síly celkem 20 studentů ve třech soutěžních úkolech, které se skládaly z  poznávání 15 rostlin a 15 živočichů, z laboratorní práce a vědomostního testu. Na prvním se umístila Kateřina Krejčová V2B, druhé místo obsadil Patrik Kožušnik V1A a třetí místo si odnesl Jirka Bauer V1B. V kategorii C porovnalo své vědomosti 12 studentů, na stupně vítězů vystoupali na: 1. místo - Nicol Neprašová V4A, 2. místo - Ivana Česáková V3B, 3. místo - Eliška Gersdorfová V4A. První tři z každé kategorii budou reprezentovat školu v okresním kole. Všem držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

.