Krajské kolo Soutěže ve francouzštině 2021

V krajském kole Soutěže (olympiády) v cizích jazycích – francouzština se online sešli naši žáci s žáky Gymnázia Cheb a Prvního českého gymnázia v Karlových Varech. Ve ztížených podmínkách distanční verze žáci soutěžili ve 3 kategoriích.

V kategorii A1 2. místo získala Adéla Hrochová a 3. místo Kateřina Appeltauerová z kvarty. V kategorii B1 2. místo získala Eliška Gersdorfová3. místo Dominik Janouš z kvinty. V kategorii B2 2. místo vybojovala Natálie Hrochová ze sexty a 4. místo Michaela Gebhartová ze septimy.

Soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Ivana Šlemrová, učitelka FJ