Školní kola biologické olympiády

V prvních dnech měsíce února probehla školní kola biologické olympiády. V letošním roce na téma u kat. A a B. Drž balanc! Aneb rovnováha a balanc v přírodě. Kategorie C,D pracovala na téma Jak přežít zimu. První tři z kategorie A Josef Dyrc, Tomáš Barda, Michaela Laurencová a z kat. B Nicol Neprašová, Ivana Česáková a Tereza Besperátová si tak vybojovali přímý postup do krajského kola. Za kat. C do okresního kola postoupila Lenka Rakytová a Vendula Husáková. V kat. D naši školu bude v okrese reprezentovat Barbora Šebestová, Vojtěch mMkovec a Boleslav Parůžek.