Vítězství v YPEF

Již tradičně se naši biologové účastní lesnické soutěže tříčlenných družstev YPEF. Velký úspěch jsme zaznamenali 1. 3. 2022 v Karlových Varech na místním kole, kde naše družstvo ve složení Josef Makovec, Bára Šebestová a Julie Slámová obsadilo v kategorii základních škol 1. místo. Stejně úspěšné bylo i družstvo v kategorii středních škol, kde si zlatou medaili vybojovalo družstvo ve složení Magda Šlemrová, Ladislav Rakyta a Aneta Marschnerová. O jeden jediný bod za nimi zůstalo naše druhé družstvo ve složení Nicol Neprašová, Josef, Dyrc a Michaela Laurencová. Nejlepší z obou kategorií postupují do regionálního kola ve Žluticích. Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším klání.