Postup do krajského kola dějepisné olympiády

Postup do krajského kola dějepisné olympiády vybojovala žákyně Veronika Krůšková z Kvarty A, která v okresním kole této soutěže obsadila krásné 2. místo!

Dějepisná olympiáda se po roční pauze konala opět prezenční formou jako dříve.
Téma letošního ročníku - „ŠLECHTA V PROMĚNÁCH ČASU“ - je jistě zajímavé, ale velmi obsáhlé, přesto všichni účastníci lednového školního kola se stali úspěšnými řešiteli.
Tři z nich pak postoupili do kola okresního, které proběhlo ve středu 23. března 2022 v Karlových Varech. Spolu s Veronikou v něm úspěšně soutěžili Pavlína MotlíkováAlexandr Dorochov – oba z Tercie B.
Všem účastníkům dějepisné olympiády děkujeme za reprezentaci školy a Veronice budeme držet palce v krajském kole – už 4. dubna 2022 v Chebu.
Za PK dějepisu Mgr. Eva Jílková