Memoriál Jaroslava Chromce - 2. ročník

Již tradičně na začátku školního roku pořádají naši tělocvikáři atletické dny pro všechny ročníky gymnázia. Cílem je vyzkoušení si základních atletických disciplín a vzájemná spolupráce a povzbuzení třídních kolektivů. Druhý zářijový týden se na atletickém stadionu v Ostrově vystřídaly třídy nižšího gymnázia. Svoje snažení mohli žáci porovnat na pátečním Memoriálu Jardy Chromce, kde ve 4 disciplínách se vždy vystřídali dva žáci a žákyně za třídy. Celé klání bylo zakončeno společnou čtrnácti člennou štafetou, kde jsme mohli vidět i krásné běžecké výkony některých třídních učitelů. V následujícím týdnu proběhl stejný model u vyššího gymnázia. Všem, kteří tuto akci podpořili, třídním učitelům, studentům, ale hlavně organizátorům děkujeme a těšíme se na 3. ročník Memoriálu Jardy Chromce.

Vítězové: primy – sekundy:   V2B
                 tercie – kvarty:      V4B

vyšší gymnázium: 1. – V5.B, 2. – 1.A, 3. – V6.B

Za předmětovou komisi tělesné výchovy