Vítězství v krajském kole Poháru rozhlasu v atletice

Ve středu 24. 5. se konalo v Sokolově krajské kolo  Poháru rozhlasu v atletice družstev. Z okresního kola sem postoupila družstva mladších i starších žákyň. Obě družstva vybojovala v krajské konkurenci 1. místo. Děkujeme mladším žákyním (Dominika Kuníková, Zuzana Hořtová, Liduška Oťapková, Viki Bursíková, Bára Burešová, Anna Múčková, Denisa Nováková, Adriana Florková, Natálie Szabo, Michaela Stránská) a starším žákyním (Kačka Riedlová, Adéla Zavoralová, Zuzana Knap, Aneta Kučerová, Viki Michálková, Eliška Váňová, Vanesa Krýslová,  Ester Lažanská, Vendy Husáková)

Mgr. Eva Zekuciová