Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Pozvánka na den otevřených dveří gymnázia 13. ledna 2024

Foto

 Zveme všechny zájemce o studium, současné i bývalé studenty gymnázia, rodiče studentů a širokou veřejnost na den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 13. ledna 2024 od 9:00 do 13:00.

Budete si moci prohlédnout učebny a jejich vybavení, naši pedagogové a studenti vás rádi seznámí s výukou na gymnáziu. Součástí programu bude také prezentace s informacemi o přijímacích zkouškách a o zásadních změnách v jejich organizaci, které připravuje MŠMT. 
Stejně jako v minulých letech nabízíme žákům základních škol, kteří podají přihlášku na naši školu, přípravné kurzy na tyto zkoušky. Jejich obsahem bude řešení typizovaných přijímacích testů a jejich následný rozbor pod vedením pedagogů gymnázia. Kurzy jsou zdarma. Bližší podrobnosti o organizaci těchto kurzů i přijímacích zkoušek najdete na webových stránkách školy v části Přijímací řízení.
Zároveň vás zveme na prohlídku moderní laboratoře chemie, 3D laboratoře s multifunkční přírodovědnou učebnou, multimediální jazykové učebny a nově rekonstruovaného interiéru tělocvičny.
 
Mgr. Jiří Fresser
 

 Zpět

Gymnázium Ostrov