V konkurenci 82 škol se Gymnázium Ostrov umístilo na 2. místě !

Dne 10.2. dodatečně proběhlo v Karlových Varech slavnostní vyhlašování výsledků celoroční soutěže předmětových olympiád žáků 6.- 9. tříd ZŠ a 1.– 4. tříd osmiletých gymnázií Karlovarského kraje za školní rok 2004/2005.

V konkurenci 82 škol se naše škola umístila na druhém místě s 208 body. Na prvním místě se umístilo Gymnázium Cheb s 226 body.

Věřím, že výborné umístění naší školy potěší a že je dokladem toho, že děti, které mají zájem a chtějí se ve svých oblíbených oborech rozvíjet, dostávají od pedagogů školy dobrý servis a že jim naše škola vytváří dobré podmínky pro jejich rozvoj. Děkuji tedy všem pedagogům za organizování školních kol, ale samozřejmě i za další přípravu, motivaci a práci se studenty, kdy se následně dostavují výborné výsledky v okresních, krajských i v celostátních kolech. Poděkování samozřejmě patří i všem organizátorům a spolupracovníkům okresních kol, ať již probíhají přímo na naší škole, nebo na jiných školách v našem kraji. Jmenovitě jsou to Alexandra Šusterová, Kateřina Ledvinová, Dagmar Žerebjatjevová.

Další elán a chuť do práce přeje Mgr.Milan Martinek - ředitel školy