Informace pro rodiče účastníků semináře ve Weidenbergu

Dobrý den vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že jste podpořili své děti v jejich snaze poznat něco nového a posíláte je s námi na ekologický seminář do Weidenbegku 9. - 13. 3. 2009. Tento seminář má na našem gymnáziu již jistou tradici a všem žákům se tam doteď vždy líbilo. Letos se tohoto semináře účastní 17 našich studentů.

Máme pro Vás ještě pár důležitých upozornění:

1)      Objevil se jeden problém: německá škola, která se tohoto semináře také účastní, nás měla vyzvednout svým autobusem v německém Marktredwitzu (několik km za hranicemi), ale vyzvedne nás až na vlakovém nádraží v Bayreuthu, čímž se trasa podstatně prodlouží, a tudíž prodraží. Museli jsme změnit způsob platby, vybrali jsme tu nejlevnější variantu (tzv. Egronet ticket, který platí od K.Varů až do Bayreuthu). Přesto Vás musíme požádat o větší příspěvek na jízdné. Vaše děti nám donesly 250Kč, z nichž zaplatíme cestu z Ostrova do Bayreuthu (a ještě jim cca. 80Kč vrátíme). Na cestu zpět potřebujeme vybrat od každého ještě 10 Eur, prosíme tedy, abyste dětem tyto peníze předali.

2)      Je nutné se na těchto pět dní připojistit, a protože chceme mít jistotu, že děti bez pojištění neodjedou, musí nám potvrzení o připojištění ukázat anebo mi sami zavolejte na tel. 777939317 nebo napište e-mail lanova@gymostrov.cz, abyste to připojištění potvrdili. Děkuji.

3)     Potřebujeme rovněž vědět, kde budou Vaše děti v pondělí 9.3. nastupovat do vlaku a v pátek 13.3. vystupovat: zda v Ostrově nebo v K.Varech na Horním nádraží.

4)     Připomínáme, že žáci nemůžou odjet bez platného občanského průkazu nebo cestovního pasu.

5)      Dejte mi prosím včas vědět, pokud by, Vaše dítě onemocnělo a nemohlo se semináře zúčastnit.

6)     Připomeňte dětem, že si mají s sebou vzít teplé oblečení (kvůli výletům), pohodlné domácí oblečení a přezůvky.

7)     Odjezd v pondělí 9.3. z vlakového nádraží v Ostrově v 6:14, z Horního nádraží v Karlových Varech v 6:29 (buďte na nádraží prosím alespoň 10min předem)

8)      Předpokládaný příjezd (ten Vám ale děti ještě potvrdí během semináře) bude v 13:00 v K.Varech a v 13:19 Ostrově na vlakovém nádraží.

S pozdravem Veronika Lanová