MINISTR ZAHRANIČÍ CYRIL SVOBODA BESEDOVAL S NAŠIMI STUDETNY

V pondělí 20. února jsme na gymnáziu přivítali ministra zahraničních věcí ČR - pana Cyrila Svobodu. Se studenty 3. a 4. ročníků besedoval na různá zahraničně politická témata :
Blízký východ, palestinsko izraelský konflikt, terorismus. Z debaty vyplynula celá řada překvapivých informací – leckdy úsměvných, leckdy velmi znepokojivých. Naši studenti prokázali, že mají velmi dobré znalosti i přehled o politické situaci ve světě – jak podotkl sám ministr.
Význam podobných setkání velmi přesně vystihl nejaktivnější ze studentů – Dominik Jandl ze 3. A : podobná setkání jsou velmi zajímavá ! Takovou praxi by mohli zavést v předvolebním období i ostatní politici. Je to mnohem lepší, než se na náměstích poplácávat po zádech.

Fotogalerie z návštěvy 1

Fotogalerie z návštěvy 2

Fotografie zveřejňujeme s laskavým svolením autora - pana Bořivoje Hořínka.