Krajská soutěž v grafických disciplínách

Dne 31.3.2009 se na našem gymnáziu konalo krajské kolo MČR v grafických disciplínách. Během dopoledne proběhly soutěže v opisu textu, korektuře textu a Wordprocessingu. Naši studenti soutěžili pouze v kategorii Wordprocessing, ale zato velice úspěšně. Přesto, že loňský vítěz krajského kola Filip Mikschik již úspěšně ukončil studium na naší škole, našli se jeho nástupci. Naši školu reprezentovali studenti septimy A Václav Radoň, Pavel Hozák a Tomáš Martinek. Vašek Radoň se umístil na krásném pátém místě. Na medalilových pozicích jsme měli hned dva zástupce. A to na 3. místě Pavla Hozáka a Tomáš Martinek obsadil 1. místo. GRATULUJEME a děkujeme. Vítězství našeho studenta v krajském kole této disciplíny se již stává pravidlem.

Pro ty z Vás, které zajímají výkony ostatních soutěžících také v dalších kategoriích přikládáme výsledkovou listinu soutěže.