Vernisáž obrazů v ostrovském T klubu

Ve středu 8. dubna byla slavnostně otevřena výstava "Od obrázku k obrazu", představující díla studentek, které dlouhodobě tvoří pod odborným vedením Mgr. Světlany Klečkové. Námětem jsou hlavně figury a zvířata, ale výstava se dá charakterizovat také jako nevšední pohled autorek na všední věci. Je milé, že mezi autorkami jsou i bývalé absolventky gymnázia, které touto cestou nadále udržují vztahy s gymnáziem. Je třeba připomenou i fakt, že mezi autory je také  jeden student - muž !

Vernisáž proběhla ve velmi příjemné atmosféře za značného zájmu veřejnosti.

O kuklturní program se postarali naši studenti :

Petra Jílková, Jan Hynek a Zdeněk Randa jako instrumentalisté, Markéta Krucká, Vendula Šolcová, Terezka Pachtová a Dan Pinc jako zpěváci - členové nově utvořeného kvartetu pěveckého sboru gymnázia.

Závěrem dodejme, že výstava v ostrovském T klubu potrvá až do konce června.