Matematické úspěchy v dubnových soutěžích

Studenti nižšího gymnázia zaznamenali v dubnu hned několik úspěchů v matematických soutěžích .

Dne 8.4. 2009 se uskutečnilo okresní kolo Matematické olympiády. V kategorii Z8 obsadili Adam Přáda a Soňa Ondrušová (oba z V 4.B) první místo, v kategorii Z6 se na prvním místě umístila Natálie Jírovská a na třetím místě Ivo Čechman (oba z V 1.A). Srdečně gratulujeme!

Dne 20.4.2009 se také uskutečnilo školní kolo Pythagoriády, které bude 26.5.2009 pokračovat okresním kolem. Jako vítězové školního kola do něj postupují v kategorii Z7 Ladislav Martínek z V 2.A, Michal Dragušinec a  Tony Ngo z V 2.B, v kategorii Z6 postupují Tereza Matysková z V1.A, Jana Picurová a Natálie Jírovská z V 1.B.

Všem přejeme hodně úspěchů v okresním kole !