Hohenbergské česko-německé setkání

Naši sekundáni – Áňa Plavcová, Adriana Považanová, Tereza Nováková, Kristýna Trnková, Dominika Dvořáková, Vlasta Štröherová, Pavel Raus, Tadeáš Zíka, Jáchym Vintr, Petr Modrovič, Ája Formáčková, Veronika Horáková, Pavla Mezzeiová, Květa-Pham Phuong Hoa, Jarda Blažej, Petr Lubina a Markéta Pilná - a o rok mladší žáci reálky z německého Helmbrechts se setkali  na hradě Hohenberg, aby strávili pět energií nabitých dní.
Energie jako hlavní motto setkání byla přítomna všude: v stoprocentním nasazení aktérů,v chuti spolupracovat a vytvářet něco nového, i v překonávání nechuti platit za energetické prohřešky. Všechno jedna velká a zábavná hra. A navíc - vždy to nějak jde se dorozumět. Podívejte se s námi….