Chemici z našeho gymnázia brali DOUBLE!

Ve čtvrtek 14. května se u nás opět konalo krajské kolo Chemické olympiády, tentokrát kategorie B pro 2. a 3. ročníky SŠ a pro sexty a septimy VG. V něm měla naše škola hned pět účastníků z celkových patnácti.

Na PRVNÍCH DVOU místech se umístili naši studenti Tomáš Martinek a Pavel Hozák. Ani naši další studenti nedopadli vůbec špatně, všichni jsou úspěšnými řešiteli. Adam Pěnkava se umístil na pátém, Martin Filipec na osmém a Václav Radoň na dvanáctém místě. Všichni tito studenti jsou ze septimy A.

Všem patří náš dík za vzornou reprezentaci školy. Dále patří dík RNDr. Vladimíru Vítovi, který je na tak náročnou soutěž připravuje a Ing. Miloši Krejčímu, který je hlavním organizátorem a garantem soutěže.

Výsledková listina je umístěna na stránkách Karlovarského kraje. Na požádání ji máme i v kabinetu chemie.