Opět úspěšně soutěžíme v matematice a ve fyzice

Zatímco v minulém týdnu probíhaly maturity, studenti nižšího  gymnázia se účastnili 26.5.2009 okresního kola Pythagoriády. Velmi úspěšní byli tři primáni, kteří obsadili shodně třetí místo: Kristián Hudec, Jana Picurová a Natálie Jírovská.

Velmi úspěšní byli také studenti sekund, kteří v okresním kole fyzikální soutěže Archimediáda 27.5.2009 obsadili první a  třetí místo. Tato soutěž probíhá jako soutěž družstev, vítězné družstvo bojovalo ve složení: Jan Ptáček, Pavel Raus a Ladislav Martínek, další medailovou pozici obsadili: Eva Pincová, Jakub Koutný a Michal Dragušinec. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci .