Naše mladé atletky dosáhly úspěchu na celorepublikovém finále !

Naše atletky nás úspěšně  reprezentovaly  na republikovém finále ve Staré Boleslavi, kam se kvalifikovaly před týdnem po vítězství v krajském kole.

Před poslední disciplínou, kterou byla štafetana 4 krát 60m jsme byli dokonce na 4. místě, pouhý bod zabronzovým stupínkem. Špatná předávka štafetového kolíku nás nakonec ale zařadila na 6. místo.

Složení družstva: A.  Zekuciová, K. Starková, M. Aranyossyová, A. Formáčková, D. Dvořáková, P. Mezzeiová, E. Hynková, K. Nová.

Děkuji a gratuluji svým kolegům E. Zekuciové a J. Chromcovi za vynikající úspěch a přípravu našich mladých studentek.

Mgr. Radim Vraba