Obědy od 15. června na ZŠ Masarykova !

Od 15. června budou probíhat v jídelně u gymnázia stavební úpravy, jejichž cílem je modernizace jídelny a rozšíření sortimentu služeb, nabízených společností Eurest. V této době mohou studenti gymnázia chodit na obědy do jídelny na ZŠ Masarykova.

Obědy zde naši žáci obdrží za stejných podmínek jako doposud v jídelně u gymnázia. Z provozních důvodů ale nebudou vydávány našim studentům po 5. vyučovací hodině dříve než ve 12.45 a po 6. vyučovací hodině dříve než v 13.45 hodin. Výdej obědů je denně do 14.15 hodin.

Od září 2009 by měla být jídelna pro studenty gymnázia opět v provozu.

Žádáme všechny žáky, aby během cesty mezi oběma školami dodržovali všechny zásady bezpečnosti, především na silničních přechodech !