Turisťák - den druhý: cyklistická časovka, baseball a střelba ze vzduchovky

Po probdělé noci a kvalitní snídani nás zase vyhnali na  kolo. Potom, co jsem dosedl na sedlo, ozvaly se mé zadní partie a pomaličku začínám kolo nenávidět. Nejenom kolo, ale také naše náročné učitele. Cože, časovka, cože,  do  kopce, cože, do Jelení, cože, 6 km, cože,  rekord 13,5 minuty ???

Těším se na rajskou s knedlíkem a polední klid. Odpoledne by snad nemělo být tak náročné. Míček odpálím a do terče se možná trefím.

Výsledky z cyklistické časovky napíši do deníčku zítra. Snad by měly být i nějaké fotky.

Úryvek z deníčku studenta 2. ročníku