Oborové dny - pestrá nabídka pro studenty

V závěru školního roku připravili pro studenty vyučující opět pestrou škálu možností v rámci oborových dnů. Uskutečnily se ve třech dnech mezi 23 . -25. červnem.

V nabídce se objevily dějepisné, technické či přírodovědné exkurze, sportovní a výtvarné aktivity, jazykově zeměpisné programy. Studenti mohli absolvovat kurz bojového umění Aikido, astronomická pozorování. Jedna ze skupin vytvořila během oborových dnů školní almanach, jiná se zabývala rétorickými dovednostmi.

Věříme, že pro všechny zúčastněné to byly smysluplně prožité dny a vítané zpestření závěru školního roku. Všem vyučujícím patří poděkování za čas a nápady věnované našicm studentům.