Mnoho úspěchů v novém školním roce !

Všem žákům i vyučujícím přejeme úspěšný školní rok 2009-2010. Vítáme nové žáky v obou primách a v 1.A a doufáme, že se jim na gymnáziu bude líbit a že jim studium  bude přinášet radost.

Během prázdnin se podařilo zcela zrekonstruovat jídelnu, vymalovat a upravit chodby na pavilonu A. V 1. patře tohoto pavilonu čeká na studenty nový relaxační prostor. Na pavilonu B byla zrekonstruována učebna J28.

V novém školním roce nás čeká několik novinek - především nové státní maturity a nové školní vzdělávací plány, podle kterých se začne vyučovat v terciích, kvintách a v 1. ročníku. Standardem je organizace mnoha exkurzí, kulturních pořadů, besed, soutěží a sportovních klání. Již v září vyjíždějí například naši studenti na pětidenní zájezd do zemí Beneluxu.

Věříme, že tento školní rok budeme na jeho konci hodnotit jako vydařený a úspěšný.