Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří

V sobotu 16. ledna navštívily ostrovské gymnázium téměř čtyři stovky návštěvníků. Byli mezi nimi především uchazeči o studium se svými rodiči, ale na "místo činu" se přišli také podívat naši dávní i nedávní absolventi, bývali profesoři či novináři. Věříme, že se jim současná škola líbila.

Všem vyučujícím patří poděkování za vzorně připravené třídy. Děkujeme také asistentům z řad studentů, kteří připravili mj. atraktivní pokusy v učebnách fyziky, chemie nebo biologie. Velmi cenná byla jejich přítomnost i v ostatních učebnách či u vchodů do obou budov gymnázia.