Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Gratulujeme vítězům z kvarty A v 1. kole soutěže Najdi, co neznáš!

Foto

Naše škola se zapojila již druhým rokem do vědomostní soutěže Najdi, co neznáš!Tuto soutěž  studenti plní v hodinách informatiky a to tak, že každý týden odpoví na 10 otázek a po třech týdnech je jedna tipovací otázka a uzavření kola. Soutěž probíhá ve třech kolech a pokud tým dosáhne po dobu těchto tří kol 100% úspěšnost, postupuje do finálového kola. Hned v 1. kole se skupina z kvarty A  stala jedním z pěti úspěšných týmu. Do této soutěže jsou zapojeni taktéž studenti primy A, sekundy A, sekundy B a kvarty B.

Držte nám palce i v dalších dvou kolech a hlavně ve finále, kde se hraje o velmi lákavé a zajímavé ceny (hlavní cena je vybavení počítačové učebny!!!)

Více informací na www.najdi.seznam.cz , kde úspěšnost našich týmů můžete sledovat po celou dobu soutěže, která bude probíhat až do 4.4.2010.

 

... no a aby těch soutěží nebylo málo, tak jsme se přihlásili do další vědomostní soutěže PaySecCup, která začíná v březnu, bude probíhat také ve třech kolech a vyhlášení celkového vítěze proběhne 4.června 2010. Je tam také spousta zajímavých cen a nejlepší soutěžní kolektiv se v červnu vypraví na tropický ostrov Tropical Islands v Německu! Více informací na www.bezpecne-online.cz/

 Tak nám držte palce!Zpět

Gymnázium Ostrov