Školní kolo matematické Pythagoriády

Ve čtvrtek 25.2.2010 se pro primy a sekundy konalo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, které se zúčastnilo 29 studentů prim a 22 studentů sekund.

Do okresního kola postupují tito primáni: Hanka Nguen V 1.B, V.Kubálek V 1.A, Jan Ondruš V 1.B, Lukáš Tamchyna v 1.A. Ze sekund do okresního kola postupují tito studenti: Natálie Jírovská v 2.A, Pavel Zelenka V 2.A, Tereza Matysková V 2.B, Martin Bangho V 2.B.

Ostatní účastníci si mohou své umístění zjistit na výsledkové listině na nástěnce vedle kabinetu p.Sachlové. Všem děkujeme za účast a postupujícím držíme palce do dalšího kola.