Colloque - konference na našem gymnáziu

Colloque – konference středoškolských časopisů Karlovarského kraje
 Dne 23.2.2010 se na naší škole uskutečnila Colloque – konference studentských a školních časopisů ze západních Čech. Přijeli k nám zástupci Střední lesnické školy ve Žluticích, Střední logistické školy v Dalovicích, studenti ze sokolovského gymnázia a ISŠTE.
 Společně jsme se snažili poučit se z práce druhých a vyřešit redakční problémy. Setkání bylo pro nás všechny rozhodně přínosné. Dozvěděli jsme se, jak tvorba časopisů probíhá na jiných školách, odkoukali jsme různé triky a věříme, že to všechno v příštích číslech našeho školního časopisu Gymplsheet dokážeme zúročit.
 Konference se konala již druhým rokem, vloni se redakce setkaly ve Žluticích. Za projektem stojí Stanislav Kubín, původně student GO, nyní žák SLŠ Žlutice. Za organizaci letošní konference děkujeme především šéfredaktoru našeho časopisu M.Dražilovi ze 2.A a všem, kteří svou pomocí přispěli k perfektnímu průběhu celé akce.
                                                                              Klára Jírovská a Sabina Netrvalová