Studenti maturitního ročníku Boris Moskovič a Filip Harzer uspěli v krajském kole SOČ v Chebu

28. dubna 2010 se v Chebu konalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti - SOČ. V letošním školním roce naší školu reprezentovali Boris Moskovič ze 4.A a Filip Harzer ze 4.B.

Oba studenti soutěžili v oboru č. 17 - Filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenskovědní obory. Filip Harzer získal výborné druhé místo za práci TURECKÁ OKUPACE KYPRU a Boris Moskovič vyhrál krajské kolo s postupem do celostátního kola s prací KRIZE A ROZPAD TITOVY JUGOSLÁVIE. Oběma studentům gratulujeme k vynikajícímu výsledku, za vedení studentů děkujeme Mgr. Ivanu Machkovi!