Turisťák - z deníku účastníka

Z deníku studenta 2. ročníku: Nové Hamry a okolí.

7. 6. – pondělí
Konečně je červen, poslední měsíc školního roku. A s ním také sportovní a turistický výcvik, na který se celý rok těším. Doufám, že bude ucházející počasí, dobrá pohoda a že budu mít dostatek psychických a fyzických sil, abych zvládl nadcházejících pět dní.
Dnes jsme se ubytovali, byli jsme poučeni o bezpečnosti a chování na kurzu, a pak rychle na oběd a na kolo. Jsme rozděleni na tři výkonnostní skupiny, takže si každý může vybrat to, co zvládne. Doufám, že vydržím já i kolo. Večer je na pořadu vlastní sportovní aktivita, plavání v bazénu ……..