Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Hvězda V5. A pomalu dohasíná!

Foto


V našem vyprávění se vrátíme ke včerejšímu dni, který byl zakončem skvělým táborákem, k němuž jsme využili přímo přilehlé prostory hotelu Schwarz. Němečtí kolegové nám připravili občerstvení v podobě „Knüppelteigu“. Německý pan učitel hrál na kytaru a my zpívali. Hotel Schwarz náš táborák ustál a my jsme kolem jedenácté zalehli do peřin.

Dnešní den začal novinovými články, které hlásaly, jak jsme slavní a dobří (viz http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=145&r=mfkarl&idc=1406580

a http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=145&r=mfkarl&idc=1406582 ), a  pokračoval pěkně skokem z výšky na tak zvané Bungee trampolíně. Všichni neměli odvahu atrakci vyzkoušet, ale pár odvážlivců se našlo, kteří si skoky a salta na trampolíně pěkně užili.

Na dvanáctou jsme se vrátili na oběd a po krátké polední pauze jsme se rozdělili na dvě skupiny, z nichž jedna vyrazila na kola směrem na Jelení, Přebuz a přes bývalou obci Chaloupky zpět do Hamrů. Druhá skupina vyšplhala pěšky na Tisovský vrch, zpátky to vzali zkratkou, takže si prodloužili cestu o 6 km, ale všichni dorazili včas a zdrávi.

Třetí skupina „Presseteam“ pracovala na hotelu na kalendáři českých a německých tradic.

Do večeře jsme měli čas na výrobu modelů na večerní módní přehlídku, jak jinak než s tématem erzgebirských zvyků. Na přehlídce jsme si užili spoustu zábavy a srandy. Viděli jsme anděla, čerty, mikuláše, velikonoční zajíčky i čarodějnici.

Z dnešního dne plynulo jediné – nechce se nám domů! 

 

Dita, Radek a Jarka

 Zpět

Gymnázium Ostrov