Ohlédnutí za letošními maturitními zkouškami

Letošní ústní maturitní zkoušky se konaly od 24. do 27. května. Výsledky potvrdily, že se studenti všech tříd (4.A, 4.B a oktáva A) připravili velmi zodpovědně. Z celkového počtu 85 složilo zkoušky úspěšně 82 studentů, z nich 32 prospělo s vyznamenáním. Nevídaného a rekordního výsledku dosáhli v oktávě A, v níž odmaturovalo dokonce 22 (!!!) studentů s vyznamenáním.

V pátek 28. května vyvrcholil maturitní týden v ostrovské Galerii umění, kde úspěšní maturanti slavnostně převzali svá maturitní vysvědčení. Všem přejeme mnoho úspěchů a věříme, že platí a bude platit:
z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia odcházeli nelítostní absolventi do nic netušícího světa!