Studenti četli a psali noviny

Mediální výchova v praxi. Studenti semináře ZSV ve třetím ročníku se velmi úspěšně zapojili do projektu MF Dnes "Studenti čtou a píší noviny".

Celkem se zapojilo 400 škol a do redakce MF Dnes bylo posláno 13 700 článků z celé České republiky.

Nejzajímavější články byly zvěřejňovány v celostátních vydáních i v regionální příloze Karlovarsko, kde byli naši studenti nejúspěšnější (vyšlo 17 textů).

Anna Hoffmannová VII.B, Lukáš Štěpka 3.A a Matěj Vrba (septima B) byli za své texty ohodnoceni knižní cenou. Všem gratulujeme.

Ivan Machek

Všechny texty našich studentů si můžete přečíst :

1. kolo zpravy.idnes.cz/studenti-p10-archiv-kv-1-06s-/studenti.asp

2. kolo zpravy.idnes.cz/studenti-p10-archiv-karlovarsky-kraj-2-dwi-/studenti.asp

3. kolo zpravy.idnes.cz/studenti-p10-archiv-karlovarsky-kraj-3-dwj-/studenti.asp