Další úspěch talentované Zdenky Pšeničkové v literární soutěži

Zdenka Pšeničková (septima A) dosáhla dalšího významného úspěchu na literárním poli.
Získala čestné uznání v celostátní soutěži „Pardubické střípky“ na téma „Když se tak trochu bojím“.
V minulém školním roce se dostala mezi finalisty literární soutěže o Cenu Waltera Sernera, kdy uspěla mezi 300 účastníky z celé České republiky a dostala se do výběru nejlepších 20. Slavnostní vyhlášení vítězů bylo 9. června na Nové scéně Národního divadla v Praze. V tomto školním roce získala také čestné uznání v celostátní soutěži prózy Hlavnice A. C. Nora 2009 za svou povídku LARGO. Tato povídka byla otištěna v knize "Vítej zpátky", kterou tvoří výběr nejlepších próz soutěže.