Angličtináři byli opět v divadle - tentokrát v Plzni

Vyučující anglického jazyka doplňují svým studentům výuku již několik let i výjezdy do divadel na představení britských souborů hrajících v angličtině. V minulosti byli v Praze, naposledy v Plzni (studenti 2. ročníku a kvint). Předkládáme Vám zprávu o představení z pohledu studentky S. Ondrušové:

Dne 13. prosince jsme jeli do Plzně s doprovodem profesorky Kitzbergerové a Hrochové na hru Pygmalion od G. B. Shawa hranou britským souborem Tour De Force, která se konala v divadle Miroslava Horníčka. Hra byla v angličtině, proto představení ocenili samozřejmě angličtináři. Divadlo mělo u všech úspěch, díky znalosti jazyka jsme se i místy zasmáli, a tak není divu, že se plánuje na příští rok další výprava, na kterou se už dopředu těšíme.