Republikové finále Corny poháru v atletice: Břeclav 10.-11.10. 2011

11. října se naše děvčata zúčastnila  republikového finále Corny poháru v atletice, kam si vybojovala účast po vítězství v okresním i krajském kole. Přestože dívky bojovaly jako lvi, projevila se neúčast tří atletek, které byly na výměnném pobytu v Holandsku. I tak si děvčata si závody užila a nenachala si ujít příležitost vyfotit se s olympijskou vítězkou Bárou Špotákovou.

Všem děkujeme za reprezentaci našeho gymnázia a třem studentkám osmého ročníku, které každoročně podporovaly naše sportovní družstva v soutěžích, přejeme mnoho úspěchů u maturit a přijímacích zkouškách.