Sekunda B – “Enjoy Your Meal and Learn“ neboli “Pochutnej si a uč se“

Ve středu 21. března zažila sekunda B netradiční hodinu angličtiny. Jako závěrečný projekt lekce 4, kde se probírala slovíčka a gramatika vztahující se k jídlu, studenti zpracovali téma My Favourite Recipe (Můj oblíbený recept). Měli za úkol s pomocí rodičů připravit své oblíbené jídlo, celý proces nafotit a popsat buď ve formě plakátu nebo komentované PC prezentace. Součástí projektu byla dobrovolná ochutnávka připravených pokrmů. Na přiložených fotografiích se můžete podívat, jak celá hodina proběhla, jak studenti prezentovali a jak jsme si pochutnali.

Mgr. Vendula Mokruschová