Cena Waltera Sernera pro Nguyen Thuy Linh ze septimy A

Milá semifinalistko Ceny Waltera Sernera,

je nám ctí Vám oznámit, že jste se dostala do první desítky soutěžících v letošní Ceně Waltera Sernera, kterou každoročně pořádá Festival spisovatelů Praha. Tématem letošního ročníku byl citát z Tristana Tzary „ Myšlenka se tvoří v ústech“. Tak začínal dopis, který dostala studentka Nguyen Thuy Linh z V7A. Vyhlášení vítězů proběhlo 16.4.2012 na Nové scéně Národního divadla v Praze  a na slavnostním ceremoniálu byla povídka naší studentky - Duha, mámo oceněna nejen slovním hodnocením porotců, ale také věcnou cenou. Pořadem provázela  Anna Polívková. Porota měla nelehkou úlohu, neboť letos musela hodnotit 394 povídek! Heleně děkujeme a blahopřejeme.

Mgr. J.Strachoňová