Letošní ústní maturitní zkoušky

Zkoušek se letos zúčastnilo 88 studentů ze tří tříd – 4.A, 4.B a oktávy A. Předvedené výkony ve velké většině maturitní komise potěšily.

34 studentů odmaturovalo s vyznamenáním ! Poděkování patří všem aktérům maturit : zkoušejícím, přísedícím, třídním profesorům (Mgr. Daně Osičkové, Mgr. Světlaně Klečkové a Mgr. Janu Nováčkovi), místopředsedům (Mgr. Jitce Zapletalové, Mgr. Marcele Sachlové a Mgr. Bohuslavě Kohoutové) a samozřejmě i předsedům maturitních komisí (Mgr. Janu Osičkovi a Mgr. Magdě Durné z Gymnázia Sokolov, PaedDr. Janě Turčinové z 1. českého gymnázia v K. Varech). Zvláštní poděkování patří i Mgr. A. Šusterové a všem službám z řad studentů za vzorně připravenou sborovnu a občerstvení.

V pátek 1. června byla v ostrovské galerii umění všem úspěšným studentům slavnostně předána maturitní vysvědčení. Gymnázium Ostrov přeje všem svým čerstvým absolventům mnoho úspěchů v dalším životě – studijním, osobním i pracovním. Věříme, že se i nadále budeme setkávat a společně se těšit z Vašich dalších úspěchů.

Celková statistika ústních maturitních zkoušek :
Třída 4.A (třídní profesorka Mgr. Dana Osičková) :
Maturit se zúčastnilo 28 studentů – úspěšně odmaturovali všichni, z toho 9 s vyznamenáním.
Třída 4.B (třídní profesorka Mgr. Světlana Klečková) :
Maturitu absolvovalo 28 studentů, úspěšných bylo 27, z toho 6 s vyznamenáním.
Třída V8.A (třídní profesor Mgr. Jan Nováček) : Maturovalo 32 studentů, všichni byli úspěšní, Z toho 19 (!!!) s vyznamenáním