Dělat něco pro druhé, to duši pohladí

Být v sedmé třídě, pardon, v sekundě, není žádný med. Cloumající puberta na straně jedné, rodičové rozezlení nastupující pubertou a profesoři lamentující nad laxností svých žáků na straně druhé. A i přesto, nebo možná právě proto, si umíme najít pár chvil i pro druhé. Stejně jako v loňském roce, tak i letos jsme pokračovali ve spolupráci s ostrovskou Mateřskou školou Masarykova. Loni se jejich žáčkům natolik zalíbila cesta za pohádkou, že i v letošním roce areál ostrovských rybníků ožil řadou pohádkových postav. Pravda, letos trochu ve znamení „pohádkového zla“.

Podle slov paní ředitelky MŠ se i letos cesta líbila a my, V2.B, obstáli se ctí.

-dv-