Dvojnásobný triumf v soutěži "O pohár Královské mincovny"

V krajské dějepisné soutěži nazvané „O pohár Královské mincovny“, která proběhla 3. a 4. prosince v prostorách Královské mincovny v Jáchymově, opět excelovali svěřenci Mgr.Ivany Alfonsové.V kategorii do 15 let s přehledem zvítězili kvartáni Ondřej Krátký a Jan Pinc a mezi staršími studenty se výborně prezentovaly kvintánky Eliška Vágnerová a Pavlína Jenková , které obhájily své loňské prvenství!
V dosavadní historii této soutěže se ještě nestalo, že by si ostrovští studenti ať z jedné či druhé kategorie neodnesli palmu vítězství! Toto jen potvrzuje dominantní postavení ostrovského gymnázia v dějepisných soutěžích v kraji a vysoce kvalitní práci Mgr.Ivany Alfonsové, která studenty systematicky připravuje.