FotoAkademie na Gymnáziu Ostrov

Dne 7.1.2013 proběhl na naší škole fotografický workshop.

Studenti získali informace o digitálních fotoaparátech, seznámili se s úpravami fotek v programu Zoner 15 a vyzkoušeli si focení portrétů svých spolužáků v improvizovaném studiu. Studentům radili a workshop vedli  paní RNDr. Helena Macenauerová, Mgr. Kamil Varga a pan Jan Dobrovodský, všichni zkušení fotografové a laskaví lektoři. Studentům také FotoAkademie poskytla na vyzkoušení různé druhy fotoaparátů značky Canon.

Naši studenti se pravidelně účastní soutěží FotoAkademie a i tyto workshopy na naší škole v minulosti již probíhaly a tak jsme uvítali, že jsme na tuto tradici mohli opět navázat.

Děkujeme FotoAkadamii za zajímavý a podnětný workshop, potěší nás, když naši studenti inspirovaní tímto setkáním budou i nadále úspěšně fotit a těšíme se zase někdy nashledanou.

Dobré světlo přeje Mgr. Milan Martinek