Divadelní projekt Kašperl proVokativ

Dne 18.1 2013 se na naší škole konalo setkání s Davidem a Mathiasem, kteří jsou členy divadelní skupiny Čojč a podílejí se na vytváření projektu Kašperl proVokativ, který má sblížit české a německé žáky při vytváření dvojjazyčného loutkového divadla. Projekt je rozdělen do tří částí. V první si žáci vyrobí vlastní loutku a ve zbývajících částech si vymýšlí a vytváří představení, jehož premiéra bude v Německu i v Česku.

Valerie Bílková (V4A) a Ondřej Vomočil (V4B)