Angličtináři z kvinty B vybojovali bronz!

Z celostátní přehlídky studentských filmů v anglickém jazyce, kterou pod názvem "Video pohlednice z mého města" pod záštitou MŠMT ČR a patronací velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska organizuje ZŠ Mládí z Prahy 13, si naši studenti odvezli bronzovou medaili!

Na slavnostní přehlídce vítězných filmů, která proběhla 16. května na MŠMT v Praze,   mohli naši kvintáni nejen shlédnout vítězné filmy všech soutěžních kategorií, ale také si vyměnit  zážitky a zkušenosti z natáčení se soutěžícími z celé České republiky a Slovenska.

Náš soutěžní film se jmenuje "Ostrov - Old Town" a natočili ho Martin Bangho, Petr Brodec, Kateřina Dvouletá, Nikola Hanušová, Kristián Hudec, Vít Illichmann, Jiří Kubík, Tereza Matysková, Anna Mazurová, Petra Mourková, Nguyen Hai Lam a Nella Ondrejková.

Tento mimořádný úspěch je skvělou reklamou nejen pro ostrovské gymnázium, ale také pro samotné město Ostrov.

Mgr. Jiří Fresser